Group 12
Підписка

  ТОП-20 розвивальних ігор для дітей 2–5 років

  Діти Бер 11, 2024

  Маймур Іра

  Автор: Маймур Іра

  ТОП-20 розвивальних ігор для дітей 2–5 років

  Виховання дітей неможливо уявити без розвивальних ігор, які стимулюють інтелектуальний та фізичний розвиток малечі.

  Зміст:

  1. Іграшкова залізниця «Фермерський потяг»
  2. Звуконаслідувальна гра «Абетка QR»
  3. Дидактична гра «Весняні квіти»
  4. Дерев’яна розвивальна гра для дітей «Геоборд»
  5. Нейропсихологічна гра «Спробуй повтори»
  6. Розвивальна іграшка Монтессорі «Замочки з ключами та картками»
  7. Збірник завдань «Навчалочка»
  8. Міжполушарна дошка
  9. Бізі-Сумка
  10. Настінна іграшка Viga Toys «Кіт із цифрами»
  11. Розвивальна гра Dodo «Магнітні мордочки»
  12. Гра-сортер Vladi Toys «Нагодуй пухнастиків»
  13. Розвивальна гра-конструктор «День і ніч» від Obetty
  14. Розвивальна сенсорна іграшка з кольоровими кнопками від Fat Brain Toy
  15. Розвивальна іграшка «Музичний ліхтарик» від VTech
  16. Магнітний набір конструктор Монтессорі «Кольорові блоки» від Guidecraft
  17. Пазл-шнурівка «Геометрик» від Hega
  18. Книга «Малюємо пальчиками»
  19. Розвивальний набір-шнурівка «Киця-модниця»
  20. Розвивальна дидактична гра «Корисна та не корисна їжа» від Hega

  Від іграшкової залізниці, яка розвиває логічне мислення, до збірника завдань, що сприяє формуванню мовлення та математичних здібностей, — у цій статті ми зібрали ТОП-20 розвивальних ігор для дітей віком від 2 до 5 років.


  Іграшкова залізниця «Фермерський потяг»

  «Фермерський потяг» від італійського бренду Clementoni — це справжній домашній атракціон для малят 2–3 років. У подорожах цією залізницею їх чекає безліч активностей із захопливими звуковими ефектами.

  Набір гри складає траса-ферма з різними зонами, потяг із двома відчіпними вагонами та 4 тварини, які активуються під час руху потягу.

  «Фермерський потяг» розвиває зорове сприйняття та логічне мислення, а також стимулює дрібну моторику рук.

  Де купити? На сайті


  Звуконаслідувальна гра «Абетка QR»

  Розвивальні ігри для дітей можуть навчати їх правильній вимові.

  Звуконаслідувальна «Абетка» від українського видавництва «Кенгуру» містить яскраві картки із «зображеннями» слів на кожну літеру української мови. Для дорослих тут є поради логопеда щодо того, як додати в гру формування мовленнєвих навичок діток. А також — професійний аудіосупровід.

  Де купити? На сайті


  Дидактична гра «Весняні квіти»

  Ця розвиваюча гра для дітей 2–3 років, розроблена видавництвом «Ранок Креатив», розширить знання вихованців про природу. А також розвине їх пам’ять, зв’язне мовлення, образне мислення, виховавши естетичні почуття та бережливе ставлення до довкілля.

  Набір «Весняні квіти» складається з 2 полів для гри, 24 карток із зображенням квітів та загадок до них. Дитина має вгадати назву квітки, знайти її та викласти на її місце в ігровому полі.

  Де купити? На сайті


  Дерев’яна розвивальна гра для дітей «Геоборд»

  «Геоборд» — це дерев’яна дошка для конструювання плоских зображень від українського бренду «ZIRKA». Вона передусім сприяє засвоєнню геометричних понять — форми, розміру, фігури, симетрії, площі тощо.

  У такий спосіб гра розвиває просторове й асоціативне мислення, пам’ять, дрібну моторику, увагу, фантазію і творчий потенціал дітей. А також знімає фізичне та психологічне напруження.

  Де купити? На сайті


  Нейропсихологічна гра «Спробуй повтори»

  Купити розвиваючі ігри для дітей 2–3 років можна і для серйозного інтелектуального розвитку. «Спробуй повтори» слугує поліпшенню взаємодії правої та лівої півкуль мозку завдяки необхідності одночасного відтворення жестів двома руками. Також вона поліпшує уважність, реакцію, дрібну моторику та просторове мислення.

  Де купити? На сайті


  Розвивальна іграшка Монтессорі «Замочки з ключами та картками»

  Підбери ключ до потрібного замочку — та відімкни його. У процесі виконання завдання малюки розвинуть сприйняття кольорів. Адже кожен замок має свій колір — і в цьому криється секрет розгадки підбору ключа.

  Де купити? На сайті


  Збірник завдань «Навчалочка»

  Розвиваюча гра для дітей 2–3 років «Навчалочка» — це збірник цікавих завдань.

  Вони розвинуть сенсорне сприйняття, математичні здібності, мовлення, логічне мислення та графомоторику. Серед завдань — створення аплікацій, малювання та ще багато чого цікавого й пізнавального.

  Де купити? На сайті


  Міжполушарна дошка

  Іще одна чудова розвиваюча гра для дітей 2–3 років, що сприяє співпраці півкуль головного мозку. Лабіринти, візерунки та інші завдання розвинуть інтелект, творче і проблемне мислення, когнітивні навички. У комплект гри входять 7 видів фігур і планшет-основа з дерев’яними стилусами.

  Де купити? На сайті


  Бізі-Сумка

  Бізі-Сумки — це практичні й розвивальні ігри для найменших діточок. З вигляду — звичайна сумка, а всередині — секрет: треба правильно розкластибезліч корисних речей. Така іграшка стане в нагоді маленьким мандрівникам для розвитку мислення, моторики, вивчення кольорів, основ лічби.

  Де купити? На сайті


  Настінна іграшка Viga Toys «Кіт із цифрами»

  Кіт-бізіборд допоможе малечі вивчити цифри, розвиваючи їхню кмітливість, уважність, логічне мислення, м’язи рук і зорово-моторну координацію. «Котяча» головоломка полягає в правильному проведенні цифр лабіринтом. Щоб це вдалося, потрібно порахувати кількість рибок на кожній доріжці.

  Де купити? На сайті


  Розвивальна гра Dodo «Магнітні мордочки»

  Разом із грою від бренду Dodo «Магнітні мордочки» малеча розвиватиме уяву, вигадуватиме персонажів та вигадуватиме історії.

  У процесі гри дитина може скласти миле оленятко, пустотливого єнота чи й зовсім нового, нікому невідомого звіра. У наборі від Dodo є все, що потрібно: одна магнітна дошка та 77 елементів для створення унікальних персонажів.

  Магнітні ігри сприяють розвитку дрібної моторики, уваги та уяви, мотивують дітей вигадувати креативні шляхи розв’язання проблем і просто додають малечі веселощів. Гра може стати улюбленою розвагою для всієї родини.

  Де купити? На сайті


  Гра-сортер Vladi Toys «Нагодуй пухнастиків»

  Котик полюбляє рибку, а песик — кісточки: у процесі цієї гри малеча буд годувати домашніх улюбленців. Що саме має робити дитина? Крутити колесо фортуни та заповнювати гральні поля дерев’яними фігурками. А також сортувати їх за кольорами.

  Гра тренує дрібну моторику, пам’ять, увагу, тактильні відчуття та логічне мислення.

  Усі фігурки в ній виготовлені з натуральної деревини й містять виключно безпечні фарби.

  Де купити? На сайті


  Розвивальна гра-конструктор «День і ніч» від Obetty

  «День і ніч» — це гра, яка приверне увагу дитину надовго. Вона полягає в складанні картини на підставці за допомогою різних деталей. У комплекті є книжка зі зразками картинок. Зразки поділені на дві категорії: «день» і «ніч». У категорії «день» зображення деталізовані та розфарбовані, натомість у категорії «ніч» видно лишень контурні силуети — це вимагає від дитини самостійного виявлення деталей, порівнюючи їхні форми.

  Гра сприяє розвитку дрібної моторики рук, координації, уваги, терпіння, а також логічного та просторового мислення.

  Де купити? На сайті


  Розвивальна сенсорна іграшка з кольоровими кнопками від Fat Brain Toy

  Цей захопливий розвиваючий планшет оснащений великими силіконовими кольоровими кнопками. Зовні кожна кнопка має тиснення різної форми, над нею написана назв фігури англійською і рельєфно-крапковим тактильним шрифтом Брайля. З іншого боку — кнопки гладкі, над ними — кольори англійською і шрифтом Брайля.

  Гра розвиває зорове сприйняття, допомагає вдосконалити вимову слів та читання, поповнює словниковий запас, підвищує концентрацію уваги, збагачує тактильний досвід, розширює кругозір тощо.

  Де купити? На сайті


  Розвивальна іграшка «Музичний ліхтарик» від VTech

  Ця яскрава музична іграшка зацікавить дитину на тривалий час. Музичний ліхтарик містить понад 50 захоплюючих пісень і мелодій, які розповідають про тварин, кольори й числа. Натискання на сонечко викликає відтворення веселих фраз. Кнопки збоку ліхтарика із цифрами 1, 2, 3 допомагають малюкові вивчати цифри швидше. Ще одна цікава особливість — обертання кришечки ліхтарика, що викликає звуки 5 різних тварин.

  У ліхтарику присутні функції включення/вимикання, 2 різних рівні гучності і 5 кольорів.

  Іграшка розвиває зорове сприйняття, дрібну моторику, кольорове сприйняття і музичний слух, а також підвищує концентрацію уваги.

  Де купити? На сайті


  Магнітний набір конструктор Монтессорі «Кольорові блоки» від Guidecraft

  Цей магнітний конструктор із легкою системою з’єднання елементів допоможе малечі створювати двовимірні і тривимірні моделі. 4 форми деталей дають дитині необмежені можливості для конструювання.

  Деталі сконструйовані з напівпрозорого ударостійкого пластику з неодимовими магнітами.

  Гра сприяє розумінню маси й об’єму предметів, розвиває просторове мислення, уяву, винахідливість, інтелект, координацію рухів, логічне мислення, дрібну моторику, мислення, навички геометрії і конструювання, просторове мислення, тактильні відчуття, творчі здібності та кольорове сприйняття.

  Де купити? На сайті


  Пазл-шнурівка «Геометрик» від Hega

  Ця розвиваюча іграшка, розроблена професіоналами українського виробника Hega, познайомить малюків із геометричними формами та базовими кольорами, навчить зав’язувати шнурки й навіть пришивати ґудзики. Ігровий набір включає в себе основу та шість яскравих геометричних фігур, що пофарбовані з усіх сторін і з’єднані з дерев’яною основою за допомогою різнокольорових шнурків.

  Окремі пазли-квадрати являють собою конструктор, що оживає завдяки креативності малечі. Кожен пазл має отвори, через які можна протягувати шнурки в різних напрямках.

  Грати із набором може одна дитина або група. Пазл «Геометрик» сприяє розвитку дрібної моторики, зорової та м’язової пам’яті рук, а також поліпшує координацію рухів.

  Де купити? На сайті


  Книга «Малюємо пальчиками»

  У цій книжці міститься 65 різних ідей для малювання та 20 малюнків, які потрібно завершити. З її допомогою діти зможуть розфарбувати піаніно, дерева, квіти, комах, дітлахів, будинок, домашніх тварин, яскраві літні галявини та безліч кумедних персонажів.

  Розмальовувати можна пальчиками та олівцем. Покрокові інструкції допоможуть дітям створити оригінальний малюнок: основа може бути пальчиковим відтиском, а доповнення — кольоровим або простим олівцем.

  Створення малюнків у такий спосіб корисне для розвитку мислення і фантазії дитини, а також моторики пальців рук.

  Де купити? На сайті


  Розвивальний набір-шнурівка «Киця-модниця»

  Ця киця обожнює всілякі обновки — за допомогою гри малеча допоможе їй приміряти нові вбрання. Дитина зможе підібрати безліч образів, комбінуючи одяг за кольором або стилем — варіантів шнурування безліч.

  У процесі гри вона навчиться самостійно зав’язувати шнурки, потренує дрібну моторику, уважність, охайність та сенсорику. Така іграшка допомагає запобігти моторному та мовленнєвому відставанню, розвиває спритність пальчиків і координацію рухів, а також зміцнює м’язи.

  Де купити? На сайті


  Розвивальна дидактична гра «Корисна та не корисна їжа» від Hega

  Цей набір іграшок, створений українським брендом Hega, має на меті ознайомити малюків із культурою харчування. З його допомогою діти навчаться розрізняти продукти на корисні та шкідливі для здоров’я. Крім того, гра сприяє розвитку ігрової активності, формуванню комунікативних навичок, розвитку мовлення, фантазії та уяви. Можливо, завдяки цій іграшці ви зможете переконати найбільш примхливого малюка віддавати перевагу тій їжі, яка приносить найбільшу користь його організму.

  До того ж гра розвиває дрібну моторику, фантазію, уяву, пізнавальний інтерес, сенсорику та навички спільної гри, а також розширює кругозір.

  Де купити? На сайті

  Коли малеча виростає, їхній одяг та іграшки ще можуть стати в нагоді іншим дітям. Раніше ми писали про 7 місць, куди можна здати непотрібні речі в Києві. Саме там приймають і дитячий одяг та різноманітні іграшки.

  Поділитися