Group 12
Підписка

  Топ 10 автошкіл Києва

  Навчання Жов 26, 2023

  Маймур Іра

  Автор: Маймур Іра

  Топ 10 автошкіл Києва

  Пошук професійної автошколи в Києві — ключова справа для всіх містян, хто прагне отримати якісні знання та навички водіння.

  Зміст:

  Аби допомогти майбутнім водіям зробити правильний вибір, ми зібрали 10 автошкіл столиці, які відзначаються якістю навчання, досвідченістю викладачів і позитивними відгуками від учнів.


  «Майстер»

  Мережа автошкіл «Майстер» допомагає всім охочим здобути навички керування автотранспортом категорії «B». Усі заняття проходять відповідно до офіційної програми навчання водіїв. Їх проводять виключно викладачі з багаторічним досвідом.

  Автошкола пропонує ранковий, денний та вечірній графіки. Також є група вихідного дня. Вартість курсу включає витрати на пальне, навчальні матеріали та послуги сервісного центру.

  До того ж школа пропонує безоплатні пробні заняття, де учні мають змогу дізнатися про методику навчання автошколи.

  Ціни: 63 навчальні години теорії — 3000 грн, 40 годин водіння — 24000 грн

  Адреси: вул. Вербицького 7А, гімназия № 267; вул. Ревуцького, 13А, гімназия № 290

  Відгуки на Google Maps: ✰ 4.6


  City

  Мережа автошкіл City має акредитацію, дійсну до 2025 року, та готує всі необхідні документи для проходження іспитів у ДАІ. Тут працюють висококваліфіковані викладачі теорії та досвідчені інструктори практичного курсу з великим стажем та досвідом навчання.

  Автопарк City обладнаний автівками з різними типами коробок передач — механічними та автоматичними. Заняття з дотримання правил дорожнього руху проводять у спеціально обладнаних класах автошколи або онлайн. Практичні заняття з водіння проходять на спеціальних майданчиках та вулицях Києва в комфортних для учнів умовах.

  Інструктори City ставлять за мету не тільки підготувати учнів до іспитів у ДАІ, але й у навчити їх практичних водійських навичок на рівні професіоналів F1. Адже це неабияк необхідно для впевненого водіння в будь-яких ситуаціях — як у місті, так і на трасі.

  Ціни: теоретичний модуль (механіка, автомат) — 5000 грн, одне практичне заняття для учнів автошколи (механіка) — 600 грн, одне практичне заняття для учнів автошколи (автомат) — 650 грн, одне практичне заняття для учнів інших автошкіл або відновлення втрачених навиків (механіка) — 700 грн, одне практичне заняття для учнів інших автошкіл або відновлення втрачених навиків (автомат) — 750 грн

  Адреси: вул. Вадима Гетьмана, 6 (ТРЦ «Космополіт»); вул. Антоновича, 4/6 (школа № 87); проспект Правди, 41А (Варшавський квартал); вул. Шумського, 3А; вул. Полковника Шутова, 14В (на базі гуртожитку № 6 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця)

  Відгуки на Google Maps: ✰ 4.9


  «Онєга»

  Автошкола «Онєга» функціонує з 1992 року. Тут можна опанувати водіння на різних видах транспорту: мопедах, мотоциклах, легкових автомобілях, автобусах та вантажівках.

  «Онєга» надає послуги з отримання категорій А, В, С, Д, проводить індивідуальні та групові заняття та навчає водінню в місті. Автошкола має сучасний автопарк, курси підвищення кваліфікації та власний автодром.

  Викладачі та інструктори «Онєга» не тільки навчають керувати автомобілем, але й ознайомлять з особливостями водіння на дорогах Києва. Педагогами автошколи є лише найбільш досвідчені викладачі та інструктори, які мають значний досвід роботи й гарні викладацькі якості.

  Photo by Bas Peperzak on Unsplash

  Ціни: категорія «В» (теорія + практика — авто зі МКП та АКП) — 20000 грн, категорія «В» (практика — авто зі МКП та АКП) — 16000 грн, категорія «С1» (теорія + практика) — 18000 грн

  Адреси: вул. Михайла Максимовича 3Д, офіс 465; вул. Деміївська, 13; вул. Бориса Гмирі, 2В; вул. Руденко, 6А; вул. Кошиця, 6; просп. Петра Григоренка, 33/44; вул. Олени Пчілки, 8; вул. Вербицького, 30А; вул. Шулявська, 10/12; вул. Січових Стрільців, 27; вул. Лисенка, 8; просп. Перемоги, 86; вул. Солом’янська, 5; просп. Комарова, 1; просп. Берестейський, 89А; бульв. Кольцова, 14Е; бульв. Вернадського, 85; вул. Олександра Олеся, 4А, вул. Спаська, 9А; вул. Кахи Бендукідзе, 2; вул. Левка Лук’яненка, 9; вул. Йорданська, 1; вул. Автозаводська, 89А; вул. Раїси Окіпної, 4Б; вул. Попудренка, 30; вул. Кібальчича, 11; вул. Бучми, 5; просп. Червоної Калини, 89Б; вул. Кіото, 25; вул. Градинська, 3

  Відгуки на Google Maps: ✰ 4.7


  Twist

  Серед переваг мережі автошкіл Twist — навчання водінню за 2,5 місяці, поетапна оплата, супровід на іспиті та особисте курування всіх студентів.

  Тут пропонують індивідуальні програми, тож ви можете підлаштувати курс під себе, вибрати зручний розклад та дату складання іспиту з ПДР. Філії автошколи розташовані в кроковій доступності від метро «Позняки», «Лівобережна» та «Дарниця».

  Витрати на бензин входять у вартість навчання. Також в автошколі нададуть всю необхідну літературу, за якою ви будете вивчати теорію.

  Ціни: теоретичний курс ПДР (онлайн) — 6000 грн, теоретичний курс ПДР (в класах) — 7000 грн, практичні заняття в автошколі — 600 грн/година, додаткові заняття — 800 грн/година

  Адреси: пр-т Визволителів, 1; вул. Срібнокільска, 1А; вул. Самійла Кішки (Маршала Конєва), 10/1

  Відгуки на Google Maps: ✰ 4.9


  ТСОУ

  Це велика мережа автошкіл із 80-річною історією і досвідом роботи. Тут готують та проводять перепідготовку водіїв категорій А1, А, В, С1, С. ВЕ, С1Е, СЕ, D.

  Учні опановують водійську науку протягом 1,5–3,5 місяців. За цей час вони вивчають правила дорожнього руху, основи його безпеки та надання першої медичної допомоги.

  Серед переваг ТСОУ — високий професіоналізм викладацького складу, наявність сучасних навчальних автівок та обладнаний автодром.

  До того ж у мережі автошкіл проводять підготовку та перепідготовку учасників АТО в рамках державної програми реабілітації.

  Ціни: категорія «В» (теорія) — від 11000 грн, водіння/теорія — 40/100 годин

  Адреси: вул. Бориспільська, 26Б; вул. В. Сосюри, 7; вул. Шолом-Алейхема, 5А; вул. Данила Щербаківського, 45А; вул. Симиренка, 1; вул. Вадима Гетьмана, 27; вул. Академіка Заболотного, 48А; вул. Щусєва, 35А

  Відгуки на Google Maps: ✰ 4.0


  Turbo

  Усі співробітники мережі автошкіл Turbo, починаючи з директора, мають стаж викладання теорії правил дорожнього руху та курсу водіння автомобілів. Turbo має філію на Харківському шосе (Дніпровський район). Також незабаром планується відкриття автошколи на Солом’янці.

  Тут ставлять за мету навчити учнів безпечно та впевнено рухатися серед міського автомобільного трафіку, правильно виконувати маневри й паркування, а також забезпечити їм впевненість у тому, що авто — це невід’ємний помічник та надійний компаньйон.

  Photo by Jenny Ueberberg on Unsplash

  Ціни: теоретичний курс ПДР (онлайн) — 4000 грн, теоретичний курс ПДР (в аудиторії) — 5000 грн, практична підготовка (40 годин) — 24000 грн

  Адреси: Харківське шосе, 19; пр. Лобановського, 119 (незабаром відкриття)

  Відгуки на Google Maps: ✰ 5.0


  EasyDrive

  Переваги курсів водіння від EasyDrive в Києві — низькі ціни та гнучкий графік занять. У школі працює система знижок та можлива оплата частинами вартості навчання.

  Перша філія EasyDrive запрацювала 6 років тому неподалік від метро «Шулявська». У ній багато світла та рослин, зручні парти і смачна кава. Другу столичну філію в бізнес-центрі «Гулівер» відкрили два роки тому.

  Головна ціль автошколи — підвищити безпеку на дорогах та випускати виключно відповідальних водіїв. Тут прагнуть довести всім, що скласти на посвідчення водія можна самостійно, а навчання в автошколі має бути цікавим та комфортним.

  Ціни: категорія «В» (теорія) — 6000 грн, категорія «В» (теорія та практика) — 27200 грн, категорія «В» (тільки практика) — 24000 грн

  Адреси: пл. Спортивна, 1А; вул. Смоленська, 4, школа 74

  Відгуки на Google Maps: ✰ 4.5


  «АВ-К»

  Автошкола «АВ-К» розпочала свою роботу з 2008 року. Тут готують водіїв категорій А1, А, В, С1 та С. За роки викладання фахівці автошколи розробили дієві й перевірені роками методики.

  Головні переваги в «АВ-К» — гнучкий графік навчання і розташування філій у районах міста.

  Навчання в автошколі включає використання мультимедійних технологій та відеоматеріалів і практичні заняття на автодромах та дорогах міста. Оплата за пальне у вартість курсів не включена.

  Ціни: теоретичне навчання — 7000 грн, до 30 листопада школа пропонує знижку до -1500 грн для всіх та до -2000 грн для ЗСУ, вартість сертифіката — 5500 грн

  Адреси: вул. Данила Щербаківського, 4; вул. Олени Теліги, 4; просп. Л. Курбаса, 2А; вул. Алматинська, 8; вул. Північна, 8; вул. Освіти, 6; вул. Петра Калнишевського, 3А, школа № 29

  Відгуки на Google Maps: ✰ 4.4

  Photo by Andraz Lazic on Unsplash

  «Розвиток-Авто»

  Мережа автошкіл «Розвиток-Авто» пропонує навчання від 1 місяця. Уроки тут не зупиняється навіть у разі повітряних тривог — за необхідності інструктори використовують live-трансляцію теоретичних занять через вебкамеру.

  За теорію «Розвиток-Авто» пропонує сплатити двома частинами, а за кожне заняття з практики необхідно сплачувати окремо.

  Одне практичне заняття в автошколі триває 45 хвилин, його вартість включає і пальне. Оптимальна кількість уроків для кожного учня визначається індивідуально.

  Ціни: теоретичне навчання, незалежно від локації — 4000 грн, практичне заняття — 500 грн

  Адреси: вул. Гната Хоткевича 27В; вул. Каунаська, 2; вул. Південна, 17

  Відгуки на Google Maps: ✰ 4.5


  «Жайворонок»

  Мережа автошкіл «Жайворонок» має великий професійний досвід, адже пропонує курси водіння в Києві з 1974 року.

  Тут є власний автодром, ранні та вечірні групи; індивідуальні практичні заняття спочатку на автодромі, а потім по місту, навчання на механіці та автоматі, сучасний автопарк, центр протиаварійної підготовки, групи вихідного дня та проходження медичної комісії безпосередньо в школі.

  Ціни: теоретична підготовка (онлайн) — 5000 грн, теоретична підготовка (у класі) — 6000 грн, урок водіння (60 хвилин) — 400 грн

  Адреси: вул. Семашка, 9, школа № 200; вул. Львівська, 25, гімназія східних мов № 1; вулиця Григоровича-Барського, 5; вул. Верховинна, 44, територія гімназії східних мов № 1

  Відгуки на Google Maps: ✰ 4.8

  Поділитися