Group 12
Підписка

  Топ вправ для покращення потенції

  Розвиток Жов 27, 2023

  Маймур Іра

  Автор: Маймур Іра

  Топ вправ для покращення потенції

  Хочете покращити свою потенцію та підвищити якість інтимного життя? Один зі шляхів до досягнення цієї мети — заняття спортом. Спорт поліпшує не лишень ваше фізичне здоров’я та форму, але й може зробити ваше інтимне життя насиченим. У цій статті ми розглянемо вправи, які допоможуть здобувати якнайбільше задоволення від сексу.

  Розтягнення тіла

  Гнучкість тіла дає змогу втілити різноманітні пози в сексі, які можуть виявитися важкодосяжними, якщо ваші м’язи не такі еластичні. Приділіть якнайбільше уваги саме розтягуванню тазостегнових суглобів. Вони залучені майже в усіх секс-позах.

  Вправи для сильного пресу

  Під час інтимних відносин поперек отримує велике навантаження. Тому в більшості людей болить спина після сексу. Аби компенсувати навантаження, необхідно прокачувати прес.

  Найкращі вправи для цього — різновиди планок, зокрема класична, бокова та зворотна. Крім того, ви можете підсилити прес за допомогою таких вправ: «велосипед», піднімання ніг лежачи на спині, скручування і «куточок».

  Вправи для зміцнення передньої та внутрішньої сторони стегон

  Міцні стегна зроблять вас більш витривалими, а це дасть змогу займатися коханням набагато довше й майже не втомлюючись. Ба більше, будете відчувати менше дискомфорту в м’язах після тривалого сексу.

  До того ж для зміцнення передньої та внутрішньої сторони стегон необхідно виконувати присідання, підйоми ніг, розведення ніг з еспандером та вправи з фітнес-резинками.

  Читайте також на Mixsport: Які вправи допоможуть покращити ваш секс

  Кардіонавантаження

  Статевий акт сам по собі є фізичним навантаженням, оскільки в ньому активно залучені серцево-судинна та дихальна системи. Через це, аби не запихуватися вже на перших хвилинах сексу, необхідно працювати над своєю витривалістю. Як саме? Займатися кардіотренуваннями. Ми найбільше радимо біг, їзду на велосипеді, бокс чи танці.

  Силові вправи для м’язів верхнього плечового пояса

  Для гарного інтимного життя важливі сильні руки і плечі. Особливо важливо зміцнювати ці м’язи чоловікам. Адже вони мають утримати партнерку в певних позах, де немає інших опорних точок. Або щонайменше віднести її на руках до ліжка.

  Для сильних рук і плечей необхідно включити до тренувань вправи з гантелями, зокрема розведення гантелей стоячи, робота зі штангою (підйоми та жим), а також підтягування.

  Регулярні заняття спортом сприяють підвищенню рівня тестостерону в чоловіків, а це позитивно впливає на лібідо. Так само спорт допомагає і жінкам. Їхня фізична активність дає змогу отримувати більше задоволення в сексі через покращенню кровообігу в ділянці тазу.

  До того ж струнке, спортивне й підтягнуте тіло дарує впевненість у собі та робить вас більш відкритими та безпосередніми. Відсутність комплексів і повна залученість у процес — це ключові чинники для задоволення в інтимних стосунках.

  Поділитися